O NAS

Galeria Sztuki ‘W Przyziemiu’ na krakowskim Kazimierzu, to niemal sto metrów kwadratowych półpodziemnej przestrzeni w starej kamienicy. Oryginalne łukowe sklepienia z cegły i ciemne ściany wprowadzają unikalny i enigmatyczny klimat, tworząc doskonałe warunki do ekspozycji dzieł sztuki. A jednocześnie jest to miejsce przyjazne, gdzie przyjść może każdy, obejrzeć wystawę, usiąść i pokontemplować, porozmawiać lub pomilczeć, napić się kawy czy herbaty… Nie chcemy by galeria kogokolwiek onieśmielała, wrażliwość na sztukę tkwi przecież w każdym, a wiedza o sztuce nie jest nieodzowna, żeby zachwycić się obrazem, grafiką czy rzeźbą.

Profil galerii ma charakter otwarty: jest zorientowany na prezentację dzieł zarówno artystów doświadczonych i uznanych, jak i artystów młodych, znajdujących się na początku swojej drogi twórczej. Przestrzeń galerii jest przyjazna dla wszelkich postaw artystycznych i form twórczej aktywności: malarstwa, grafiki, fotografii, rzeźby, instalacji, filmu, performance’u, etc.

Zapraszamy do kontaktu artystów – młodych i doświadczonych, profesjonalistów i pasjonatów – którzy chcieliby sprzedawać swoje dzieła za pośrednictwem galerii, również tych zainteresowanych indywidualną bądź grupową wystawą sztuki w przestrzeni galerii.

Zapraszamy klientów zainteresowanych kupnem dzieł sztuki, zarówno tych, którym temat jest już bliski, jak i początkujących miłośników sztuki. Chętnie pomożemy, bo przecież kupić dzieło sztuki, czy rozpocząć kolekcjonowanie może każdy, niezależnie od stopnia zamożności i niezależnie od posiadanej wiedzy.

Galeria oferuje również możliwość wynajęcia przestrzeni (całej galerii czy też pojedynczej sali) na wieczory autorskie, warsztaty, prezentacje czy spotkania.

Zapraszamy!

Galeria Sztuki
"W Przyziemiu"

ul. Starowiślna 36
31-032 Kraków

info@galeriawprzyziemiu.pl
+ 48 690 303 602

Copyright © 2021 Galeria Sztuki 'W Przyziemiu’. All rights reserved